Printim me Cilësi të Lartë

Printo në Kanavacë

Zgjidh foton që të pëlqen dhe ne e printojmë atë në kanavacë. E qepim në telajo druri dhe e dërgojmë tek ju. Kanavacat janë me përmasa të ndryshme, përshtaten me çdo ambjent.

Printim sipas kërkesës tuaj

Printim në Kanavacë

Përmasa të ndryshme

Kanavacë me Telajo

Dizanj perfekt

Kanavacë me Kornizë

Produktet tona më të veçanta

Nxito!

Oferta për ju!

Hap një llogari tek imagjinata.al dhe perfito -20% ulje, Use Code DYAFV6TG

Produktet më të pëqyera

Klientët tanë të kënaqur!

"Punimet me te mira dhe profesionalitet..gjeja qe nje njeri kerkon...bravo.."
4.5/5
Rexhina Bahja
"Jeni te mrekullueshem. ishte kenaqesi te bashkpunoja me ju. degjohemi seshpejti 😍😍😍."
5/5
Lozana Elezi Doka
"Best choice to design your phone cases.."
5/5
Erjon Alia
Featured In:
Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?