a Foto e Printuar Mozaik Kanavace - Imagjinata
Sale!

Foto e Printuar Mozaik Kanavace

7800 L

+ Free Shipping

Foto e printuar ne kanavace . Kanavaca eshte e ndare ne kater panele. Kanavace pambuku e qepur ne telajo druri. Nese deshironi te printoni nje foto tuajen , mund te na dergoni foton duke klikuar “Choose file”. Fotoja duhet te jete me rezolucion te larte qe pintimi te jete sa me i bukur. Printimi i kanavaces realizohet me bojra rezistente dhe ekologjike Hp Latex.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?