a Dallendyshja - Imagjinata
Sale!

Dallendyshja

2250 L

+ Free Shipping

Kopje e printuar marre nga origjinali. Autori i kesaj pikture eshte Meritan Hysa.  Printim ne kanavace poliester e qepur ne telajo druri. Permasat e printimit jane 80cmx 60cm.

Kopje e printuar marre nga origjinali. Autori i kesaj pikture eshte Meritan Hysa.  Printim ne kanavace poliester e qepur ne telajo druri. Permasat e printimit jane 80cmx 60cm.Kjo eshte nje kopje e riprodhuar nga origjinali e autorizuar nga autori. Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i kesa pikture pa autorizim

Dimensions 60 × 20 × 80 cm
Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?