a Mozaik ne Kanavace - Imagjinata
Sale!

Mozaik ne Kanavace

4500 L

+ Free Shipping

Printo foton qe deshiron ne variantin Mozaik ne kanavace. Kanavaca eshte e ndare ne tre panele Çdo panel eshte me permasat 70cm x 50cm. Printimi realizohet ne kanavace pambuku dhe qepet ne telajo druri. Printimi eshte rezistent, cilesor dhe ekologjik. Per te derguar foton ose imazhin qe deshironi klikoni “choose file”. Fotoja ose imazhi duhet ne jene me rezolucion te larte per te realizuar nje printim cilesor. Posta ofrohet falas ne te gjithe Shqiperine

Kanavace Mozaik e printuar me foton ose imazhin qe deshironi

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?