a Bluze e bardhe T-shirt - Imagjinata
Sale!

Bluze e bardhe T-shirt

1000 L

+ Free Shipping

Bluze te bardha T-Shirt te personalizuara sipas deshires. Na dergoni foton si dhe masen e bluzes qe deshironi te personalizoni, ne e printojme dhe e dergojme ne adresen ruaj.

Availability: 10 in stock

Categories: ,

Bluze e bardhe T-shirt
100% pambuk
Masa te ndryshme
per meshkuj dhe femra
Personalizohen me shkrimin ose foton qe deshironi.
Larja ne temperaturen max. 40 grade

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart
× Si mund t'ju ndihmojmë?